Platba

 

Platba

Vaši objednávku můžete uhradit dobírkou(při převzetí zásilky), on-line platební bránou GoPay(online platby kartou, rychlé online platby většiny bank a bankovní převod), převodem na účet

- v ČR   

2901008260/2010 Fio banka

- na Slovensko 

IBAN  CZ1420100000002501008261

BIC     FIOBCZPPXXX

Dobírka

Objednávku zaplatíte hotově nebo kartou při převzetí balíku. Budete upozorněni předem o datumu doručení a výši dobírky.

  • Dobírka je zpoplatněna částkou 35,-Kč s DPH ( na Slovensko 2,-€)

 Online platby přes GoPay

Platební brána GoPay je systém vyvinutý pro internetové obchody, který zprostředkovává rychlé, jednoduché a bezpečné online platby. GoPay sdružuje platební metody většiny bank působících na českém trhu. GoPay je provozovaná na základě povolení uděleného Českou národní bankou.

mPeníze, MojePlatba, ePlatby, Fio banka, bankovní převod

Peníze jsou převedeny na náš účet během několika minut a díky tomu vám můžeme odeslat zboží rychleji. Bezpečnost garantuje vaše banka, protože platba probíhá přímo ve vašem internetovém bankovnictví.

Platba kartou online

Pro platbu kartou na internetu musíte mít kartu aktivovanou-informujte se ve své bance. Tento způsob platby je bezpečný a pohodlný a navíc bez poplatku.

  • Platba přes GoPay je zdarma

 

Twisto

 

Kup teď, zaplať za 14 dní.

Nakoupíte, vyzkoušíte, zaplatíte

Fakturu obdržíte emailem od partnerské společnosti Twisto, která je poskytovatelem služby „Okamžitý nákup s platbou později“. Splatnost faktury je 14 dní s tím, že pokud v daném termínu fakturu neuhradíte, vystavujete se riziku sankčních poplatků dle všeobecných obchodních podmínek Twisto payments, a.s..

https://www.twisto.cz/

 Platba přes Twisto je zdarma

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.