Tipy pro malé ženy

Tipy na oblékání pro malé ženy

Jak víme, genetická predispozice není vždy naše nejlepší kamarádka. Zvláště pak, když jsme příliš malé nebo příliš velké. Přesto chceme být stylové a cítit se v našem těle pohodlně. Připravila jsem vám několik tipů, které vám opticky přidají pár centimetrů.

003.547dt

Co ano:

  1. Kombinace oblečení by měla být zvolena tón v tónu. Chcete-li do svého vzhledu přinést nějakou rozmanitost, můžete kombinovat různé materiály.
  2. Noste krátké šaty, minisukně a šortky. Tyto modely ukazují vaše nohy a prodlužují siluetu.
  3. Vaše kalhoty by měly perfektně sedět. Měli by mít vyšší pas, čímž se opticky prodlouží nohy.
  4. Vysoké boty prodlužují siluetu. Pokud však raději chcete nosit nízké boty, je důležité si uvědomit, že boty musí mít stejnou barvu jako kalhoty nebo punčochy.

164.009dt

Co ne:

  1. Oblíbený nadrozměrný vzhled je bohužel pro malé ženy tabu. I když je to je pro vás snad trochu bolestivé, je to lepší než postava, které hrozí, že se utopí v hromadě textilu.
  2. Bokové kalhoty a kalhoty do zvonu opticky zkracují nohy. Proto raději noste kalhoty s vysokým pasem, které tělo vizuálně natáhnou. Dejte si také pozor na dlouhé sukně a šaty, které jsou pro malé ženy naprosto nevhodné. Sukně a šaty by měly vždy skončit těsně nad kolenem.
  3. Měli byste se vyhnout příliš pestrobarevným a příliš divokým kombinacím barev a vzorů. V tomto případě: méně je více a kombinace tón v tónu nejen prodlužuje, ale má i harmonický efekt.
  4. Ruce pryč od šperků, které jsou příliš velké a příliš těžké. V těch se malé ženy ztratí ...

girl-414378_1920

Jak to tedy funguje?

Důležité je opticky prodloužit nohy a zkrátit tělo. Nejideálnější je nosit krátké blejzry, džínové bundičky nebo halenky do pasu. Upřednostňovat kalhoty s vyšším pasem nebo šaty a sukně nad kolena. Boty na vysokém podpatku siluetu ještě prodlouží. Kombinovat můžete různé styly s odstíny stejných barev - ideálně tón v tónu. A co se týká doplňků, pokud jde o každodenní nošení - malé, ale jemné by mělo být mottem. Velké kabely a přetížené šperky, jako jsou výrazné náhrdelníky a velké náušnice, vizuálně zkracují tvar obličeje i těla. Doplňky by proto měly být spíše malé, jemné a delikátní.

Závěr:

Jedno malé motto: Co je malé, to je hezké:-)

zdroj:https://www.heine.de/styles-and-stories/guido-maria-kretschmer-tipps-fuer-kleine-und-grosse-frauen/

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.