Proč zrovna oblečení od nás...

Asi se ptáte, proč zrovna oblečení od nás. No pro mě jednoduchá otázka :-)

1. Na prvním místě je u mě materiál.

Nesnáším oblečení, které nedýchá a já mám pocit, že vězím v igelitovém pytli. Dále materiál, který škrábe a ještě víc, když se v něm zpotíte. A co se stane, když oblečení vyperete? Bohužel ve většině případů ztratí tvar:-). Nevím jak vy, ale já se chci cítit ve svém oblečení pohodlně, příjemně, ale i svěže. Chci aby mě svetr hladil a nekousal, abych se v letních šatech cítila nahá a když zafouká letní větřík, aby foukal i skrze mě :-). Chci, aby i po vyprání vypadalo jako nové, neztratilo tvar, barvu a aby se snadno udržovalo.

sv209.338dt

2Na druhém místě je střih. 

 

Také máte někdy pocit, že jste nějak nakřivo, a že jedna strana sukně je kratší?  Nebo když se vám kroutí nohavice, či rukáv, to je také parádní věc:-)

Samozřejmě chvilku trvá než si člověk najde správnou velikost, ale oblečení by mělo sedět a být pohodlné. Neměly byste si každou chvíli rovnat délky sukní a kalhot, protože se hrnou nahoru nebo točí dokola. Nemělo by vás nikde škrtit ani táhnout.

šatk

3. A jak je to s módími hity?

Já mám raději oblečení, které můžu nosit do roztrhání. Neřídím se módními hity, ale pořizuji si oblečení ve kterém se cítím dobře a pohodlně. Oblečení o kterém vím, že mi lichotí a opravdu sluší. Mám ráda ležérní a sportovně elegantní styl. Miluju světlé barvy, ale i pořádnou divočinu :-). Dřív jsem nakupovala levně a často, protože jsem pořád hledala to pravé a teď mám díky tomu plnou skříň oblečení na zahradu :-). Naštěstí už jsem tu svou módu našla, a i když je dražší, utratím méně :-)

ha017.748adt

Proč nabízím zboží z Německa?

Myslím, že naši sousedé umějí šetřit a mají rádi kvalitu, takže jejich zboží přesně odpovídá mým a snad i vašim požadavkům ohledně kvality a ceny.

Protože i když je materiál umělý, přesto máte pocit, že vás hladí a dýchá, střihy také sedí a kusů je jen pár, takže budete v podstatě i originální:-)

Přímo u zboží je diskuze, kde se můžete ptát a diskutovat o tom určitém výrobku, můžete psát na facebook https://www.facebook.com/bemfashion.cz/ nebo přes email obchod@bemfashion.cz.

                                                                                                                                   Hezkou sobotu Bára

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.