Pro koho je můj výběr oblečení určený?...

Nedávno jsem dostala otázku, jakou skupinu lidí chci oslovit. Vyhrkla jsem "ženy od 18 do 60 let", ale když jsem se nad tím později zamyslela, zjistila jsem, že to tak vlastně není. Myslím, že nabídka oblečení na mém e-shopu je určena spíše ženám mezi 25 až 55 lety, ženám které mají rády ležérně elegantní styl a pohodlné kvalitní oblečení se snadnou údržbou, také ženám různých velikostí a hlavně všem co chtějí nosit své oblíbené kousky až do roztrhání. 

Myslím, že je škoda, když ženy plnějších tvarů chodí v legínách a vytahaných svetrech tmavých barev. V nabídce mám sice běžné velikosti, ale dodavatel nabízí i větší velikosti - většinou až do velikosti 46. 

tr533.302dt                                           ma210.294dt                          

Určitě chci také oslovit ženy manažerky a podnikatelky, ženy, které se chtějí odlišit a nechtějí zbytečně utrácet a hlavně ženy, které se mají rády! :-)

Někomu může vadit, že zboží dostanou do 14 dnů. Pravda je, že já když něco chci, tak to chci hned, ale na druhou stranu si klidně počkám, když vím, že to stojí za to. Nicméně něco skladem už máme a postupně budeme naskladňovat novinky, ovšem opět platí, že vše je v omezeném množství a nevyplatí se moc otálet!

                                                                                                                                                                                                                                             Bára

                                                                                           

 

  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.