Kup teď, zaplať až po vyzkoušení.........

Není to paráda? Dneska koupíte, až vám zboží dorazí, tak v klidu doma vyzkoušíte a buď už to nesundáte nebo pošlete šupem zpátky a nic neplatíte. Takže žádný stres, jestli mi to bude nebo nebude. A to vše díky platbě Twisto, která vám tohle pohodlí umožní.

Jedná se o inovativní platební metodu ve stylu „Objednejte ihned. Rozbalte doma. Zaplaťte do 14 dnů“, která se již osvědčila v zahraničí a Twisto ji jako první uvádí na Český trh. Twisto platí za zásilku zákazníka e-shopu ihned. Zákazník následně platí na účet Twisto do 14 dnů od doručení zboží - poté co měl možnost si zboží řádně vyzkoušet a je s ním spokojen. Nakupování s Twisto je o 100% příjemnější a bezpečnější.

 Co to znamená?

Koupíte si od nás třeba šaty, v košíku zvolíte možnost " Lepší dobírka-platím až po vyzkoušení" a až vám šaty dorazí, tak si je doma v klidu vyzkoušíte a buď je už nesundáte(na zaplacení máte 14 dní) nebo nám je pošlete zpátky a neplatíte nic.

Jak to?

Zaplatí nám za vás Twisto a až vám zboží přijde začne běžet 14 denní lhůta, během které musíte zaplatit Twistu, nebo nám zboží nenošené, neponičené vrátit a my si to s Twistem srovnáme sami(vy nemusíte nic řešit):-)

A výhody?

twisto

Platba přes Twisto je zdarma.

Takže, který kousek je ten váš vyhlídnutý:-D

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.